11 listopada 2011

Coś energetycznego

Pomarańczowy 
W znaczeniu psychologicznym, pomarańczowy to kolor przywracający pozytywne myśli. Naukowcy udowodnili, że jest to barwa mająca właściwości lecznicze, pomagająca przywrócić wiarę w siebie i uzyskać pogodne nastawienie do życia. Dlatego też, zaleca się, aby pomieszczenia, których spędza się sporo czasu, posiadały w swoim wystroju kilka elementów w tej właśnie barwie.
Ludzie, których ulubionym kolorem jest pomarańczowy charakteryzują się zdecydowaniem, zorganizowaniem, lecz również niecierpliwością i porywczością. Jest to dobra barwa dla architektów, inżynierów, projektantów, czy handlowców- zapewnia sukces w pracy oraz pełne zadowolenie i spełnienie swoich ambicji. Dzięki sile charakteru, osoba taka sama dla siebie jest szefem, dlatego też nie potrzebuje innych osób do pokierowania jej decyzjami, czy napędzania do działania. Osoba lubiąca pomarańczowy ceni porządek i wszelką jakość. Nie jest w stanie znieść nieładu zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Jeżeli skupi na czymś swoją uwagę, to będzie dążyła do celu bez względu na wszystko i z pewnością go osiągnie.
                                                                                                                                             źródło: http://www.barwykolory.pl/
 Zatem, nośmy pomarańcz!

5 komentarzy:

 1. Hmm... Inspirujesz mnie tą soczystą pomarańczką. Już zaczęłam w myślach przeglądać moje koralikowo-nitkowe zbiory w poszukiwaniu czegoś, co by się nadało na niezdefiniowane jeszcze pomarańczowe coś. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo energetyczna ta brazoletka.
  ps. jak ja Ci zazdroszczę tych kolczyków wygranych u srebrnolistki.... Ehh :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam salon w domu z barwami pomarańczy. Uwielbiam ostatnio nosić pomarańczowe ubiory. To co przeczytałam jest piękne, jak również Twoje pomarańczowe ozdóbki.
  Gdy pokochałam pomarańcz moje nastawienie do życia stało się spokojniejsze i ja jestem bardziej pogodna. czego i Tobie życzę.

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne kolory :) bransoletka to istne cudo!

  OdpowiedzUsuń