19 grudnia 2011

Szalony grudzień

To straszne, że nie mam czasu na blogowanie. Grudzień naprawdę dał mi się we znaki. Praca, praca i tylko praca. Co tydzień kiermasz, a w miniony weekend nawet dwa, o których miałam napisać i oczywiście tego nie zrobiłam z wyżej wymienionego powodu.
Udało mi się wziąć udział w Międzynarodowych (?) targach prezentów i potraw świątecznych (czy salceson i miód pitny to potrawa świąteczna?). No nic przynajmniej rękodzieła było w bród, naprawdę było na czym oko zawiesić. Ludzi było naprawdę sporo. Nawet nasza blogowa koleżanka Magda z Modrak Cafe mnie tam znalazła. Mówiła, ze poznała po maskotkach. Dzięki Madziu za odwiedziny.
To było w sobotę.
A w niedzielę Kiermasz Kobiecy, czyli już bardziej kameralna impreza. Jak zawsze było przesympatycznie. Uwielbiam KK, głównie dlatego, że mogę się spotkać z niesamowitymi, tworzącymi dziewczynami z Łodzi i okolic. Następny 22-go stycznia. Już nie mogę się doczekać :)
I tak myślałam, że skoro ostatni weekend kiermaszowy już za mną to w ten przedświąteczny tydzień będę mogła już trochę odpocząć i zająć się przygotowaniami do Świąt. Jak to najczęściej bywa przy okazji planowania, życie pokazało mi figę z makiem, bo posypały się zamówienia na maskotki. Oczywiście najlepiej jakby dzieciaczki znalazły je pod choinką. Nie pozostaje mi więc nic innego jak zacisnąć zęby, spiąć się i usiąść do szycia, bo bycie pomocnikiem świętego Mikołaja przecież zobowiązuje :)

Kolczyki, które zrobiłam jeszcze w listopadzie: pierwsze z marmurowych kuleczek, drugie z szarego szkła crackle.
6 komentarzy:

 1. te czerwone szczególnie piekne... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zasuwaj kochana zasuwaj, a garb sam Ci wyrośnie. chyba nie myślałaś, że będziesz mogła wypocząć, przed świętami, nie ma tak dobrze. ale szczerze ,życzę Ci takiego nawału pracy przez cały rok. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękności :) czerwone rewelacyjne! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, gratuluję wygranej w Candy na blogu http://inspiracje-kombinacje.blogspot.com i jednocześnie proszę o kontakt z danymi do wysyłki ;)
  Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 5. obie pary są przepiękne. masz ogromny talent. tylko podziwiać.

  OdpowiedzUsuń