11 marca 2012

Wyróżnienie

Dostałam wyróżnienie od lemontree, za co jej bardzo dziękuję.


Chociaż nie doszukałam się jasno spisanych zasad wyróżnienia, oprócz tej, że trzeba wyróżnić pięć blogów z liczbą obserwatorów mniejszą od dwustu, to domyśliłam się, że dodatkowo trzeba podać swoją ulubioną pracę, z której jest się jakoś szczególnie dumnym, a więc moja to ceramiczny kotek, mój pierwszy, oczywiście nie ostatni. Był dla mnie wielką niespodzianką kiedy zobaczyłam go po wyjęciu z pieca, bo myślałam, że na pewno się nie uda, że popęka lub szkliwo źle się rozleję (wtedy dopiero uczyłam się szkliwić ceramikę) i naprawdę byłam zdziwiona, że wyszedł niemalże perfekcyjnie i dokładnie tak jak chciałam, a wierzcie mi, że w ceramice nie zawsze tak jest. Ogień to humorzasty "twórca", lubi zrobić psikusa i coś popsuć, ale na szczęście coraz częściej jest dla moich prac łaskawy.


Zgodnie z zasadami typuje kolejne pięć blogów. Wytypowane blogerki proszę o wyróżnienie w taki sam sposób pięciu kolejnych blogów.

1. Kolorowego ptaka
2. Malowany imbryczek
3. Odskocznię Piwi
4. moje prace gosiaw
5. Zaczarowaną Krainę Angelii

Wow! Niesamowicie ciężko znaleźć blogi, które nie mają dwustu obserwatorów.
Mam nadzieję, że dziewczyny się ucieszą. Pozdrawiam :)

7 komentarzy:

 1. Kotek śliczny, masz z czego być dumna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za to wyróżnienie, niestety nie uczestniczę w tego typu łańcuszkowych zabawach. mam nadzieję, że zrozumiesz :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, nie ma sprawy. Wyróżnienie jest tylko propozycją zabawy, masz prawo odmówić. Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Madziu gratuluję ;-) choć widziałem tego kociaka chyba nawet pierwszy przed Tobą i na żywo jest jeszcze cudniejszy!!! Miłego dnia i jeszcze wielu takich arcydzieł życzę ;-), Grzegorz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje bardzo za wyróżnienie :* Kociak jest mega świetny, w przepięknych kolorach. Wcale Ci się nie dziwie, że jesteś z niego dumna. :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również dziękuję za wyróżnienie, lecz też nie uczestniczę. Nie mniej jednak bardzo dziękuję, że m.in. o mnie pomyślałaś :)

  MALOWANY IMBRYCZEK

  OdpowiedzUsuń